main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Madis Allik õigust mõistmas. Alver Kivi

Madis Allik õigust mõistmas. Alver Kivi

Madis Allik teeb Saaremaa korvpalliajalugu

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
22.05.2016
09:18

Korvpallikohtunik Madis Allik on esimene saarlane, kes vilistab Eesti korvpalli meistriliiga finaali, olles esmaspäeval õigusemõistjaks Tartu Rocki ja Kalev/Cramo kolmandas kohtumises.

Madis Allik on üldse esimene saarlane läbi aegade, kes Eesti meistriliigas ja Balti liigas on vilistanud, sel hooajal usaldati talle vilistamine Saaremaal karikafinaalis ja nüüd siis meistriliiga finaalis.

„Finaali määramine on suurim tunnustus üldse, isegi medalimängudele määramine on seda,“ tunnistas meistriliigas juba kümme aastat vilistanud Madis Allik. „Siiani oli suurim saavutus selle aasta karikafinaal, enne seda oli eelmise hooaja pronksimäng.“

Finaalseerias juhib Kalev/Cramo 2:0 ja järgmised kaks kohtumist mängitakse Tartus. Madis Alliku hinnangul saab kolmas mäng olema korralik proovikivi. „Nägime ju kõik teist mängu, kus mängu võti oli ju Rocki käes ja kui nad kodus suudavad samasugust mängu näidata on kõik võimalik,“ lausus ta.

„Kohtunikele on tegelikult nii, et mida kõrgemal tasemel mäng, seda lihtsam on vilistada, sest mängijad on professionaalsemad ja tegelevad rohkem mängimisega. Aga seda rohkem on ka näha kõigile iga väiksem kohtunike eksimus. Seega igas asjas on head ja veidi raskemat.“

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.