main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Mihkel Aksalul ei õnnestunud oma meeskonda kaotusest päästa. SJK

Mihkel Aksalul ei õnnestunud oma meeskonda kaotusest päästa. SJK

Mihkel Aksalule Soomes kaotus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
15.04.2016
09:04

Soome jalgpalli kõrgliigas sai valitsev meister ja Mihkel Aksalu koduklubi Seinajöki oma teises mängus esimese kaotuse, kui kodus jäädi alla eelmise hooaja kuuendana lõpetanud Mariehamnile, vahendab soccernet.

Eesti koondise esiväravavaht Mihkel Aksalu lubas Jamaika koondislasel Dever Orgillil 25. minutil värava lüüa ja viigistada ei suudetudki. Aksalu tegi kaasa traditsioonilised 90 minutit.

SJK langes selle kaotusega kuuendaks, aga neljal meeskonnal on peetud juba kolm kohtumist. Eestlaste koduklubil on kahest mängust kirjas kolm punkti.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.