main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Karlis Mesila veel Rakvere vormis. Irina Mägi

Karlis Mesila veel Rakvere vormis. Irina Mägi

Karlis Mesila hakkab mängima Järvamaa Võrkpalliklubis

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
29.10.2015
11:25

Juba nädalavahetusel saab hoo sisse Baltikumi võrkpalliklubisid ühendava Saja Liiga hooaeg. Viimastel hooaegadel Rakvere Võrkpalliklubis mänginud diagonaalründaja Karlis Mesila liitus Järvamaa Võrkpalliklubiga.

„Valisin Järvamaa, sest selle klubi tingimused sobisid mulle kõige paremini,“ rääkis Karlis Mesila, kelle leping kestab ühe hooaja. „Proovin stabiilselt hästi mängida, terve püsida ja meeskondlikult midagi head saavutada.“

„Eesmärgiks on pääs kaheksa hulka, mis on raske ülesanne, ent kui suudame selle saavutada, oleme astunud suure sammu edasi,“ märkis Järvamaa loots Villi Vantsi. „Võistkondade koosseise vaadates, võib eeldada, et tabeli keskosast allapoole jäävate meeskondade tase kujuneb üsna võrdseks. Määravaks võivad saada omavahelised mängud ja võõrsil kohtumised.”

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.