Laupäeval toimusid Lihulas G. Vahari 5. mälestusvõistlused kreeka-rooma maadluses. Kokku oli võistlustules 110 noormaadlejat 13 erinevast klubist üle Eesti, Orissaare spordikoolist osales 4 maadlejat.
Meie poiste kahjuks mängis vanus (kogemused), enamusel tuli rinda pista endast 2-3 aastat vanematega. Gregor-Andreas Amelkin võistles küll omavanustega, kuid endast tunduvalt raskematega.
Nimelt maadles ta oma vanuserühma raskekaalus, kus tema kaal ületas normi paari kiloga, samas kui konkurentidel oli see 10 kg ja rohkem.
Vaatamata kõigele maadlesid poisid tublilt.
-35 kg: Karli Kaal III koht
-59 kg: Martin Štolfa 4. koht
-85 kg: Karmo Kask 5. koht
+50 kg: Gregor-Andreas Amelkin III koht
Orissaare Sport
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.