main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Stiiven Sirgo lööb teise värava. Alver Kivi

Stiiven Sirgo lööb teise värava. Alver Kivi

FC Kuressaare naases U17 Eliitliigas puhkuselt võiduga

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
28.07.2015
19:13

Suvepausilt naasnud FC Kuressaare U17 võistkond alustas jalgpalli Eliitliigat võiduga, kui koduväljakul alistati Tallinna FC Ararat 4:2.

Kuressaare Linnastaadionil mängitud kohtumise esimese poolaja võitis FC Kuressaare Stiiven Sirgo kahest ja Märten Opi ühest tabamusest 3:0. Teisel poolajal lõid külalised penaltist ühe tagasi, kuid Mairo Miil suurendas oma võistkonna eduseisu taas 4:1-le. Siis lõid külalised veel ühe värava ja enam ei jõudnud eesmärgile ükski pool.

Treener Maikko Mölder märkis, et läks hästi ja tulemus on hea. „Vastane ei olnud nõrk, sest mäng oli võrdne, aga määravaks said pisiasjad,“ leidis ta. „Kus me oleme heaks läinud on see, et teeme koos FC Kuressaare II-ga trenni ja vanemate meestega harjutamine annab poistele palju juurde.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.