
Võidukas Salme meeskond. Erakogu
Saaremaal Salme miniareenil mängitud Ants Saare Mälestusturniiril osales kuus võistkonda ja võitjana väljus Salme.
Korraldaja Maikko Mölder ütles, et Ants Saare turniiri mängiti kolmandat korda. „Ants Saar oli varalahkunud Salme jalgpallitreener, kellest peetakse siiani väga lugu,“ lausus Mölder. „Ta on toonud jalgpalli juurde hästi palju noori ja mitmed tema õpilased mängivad praegu ka FC Kuressaare esindusmeeskonnas.“
Turniiri võitnud Salmele (Gert Aadussoo, Eerik Poopuu, Karmo Paju, Maikko Mölder, Marko Namm, Sander Seeman) järgnesid Taritu I, Sörajalad, Taritu II, Piisonid ja FC Kuressaare noored.
„Sportlik tase oli turniiri ajaloo parim, ühtlaseim ja huvitavaim. Oli kuus võrdset võistkonda, kus oli noori ja vanemaid tegijaid,“ lausus Maikko Mölder.
Turniiri parim mängija oli Sander Seeman (Salme) ja parim väravavaht Martin Prostang (Taritu I).
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.