main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Laager on täies hoos. Orissaare Sport

Laager on täies hoos. Orissaare Sport

Orissaare Spordikooli sügislaagris osales 35 last‏

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
24.10.2014
15:27

22.-23. oktoobril korraldas spordiklubi Orissaare Sport koostöös Kaitseliidu Saaremaa Maleva ja Orissaare Avatud Noortekeskusega Ida-Saaremaa lastele spordilaagri, mille eesmärk oli pakkuda noortele koolivaheajal sportlikku tegevust ja noorkotka ning kodutütarde koolituse algõpetust.

Kaks päeva oli täis aktiivset tegevust. Mõlemal päeval oli kavas 2 treeningut ning 2 toitlustuskorda, mis tagas lastele piisava energia kogu pikaks päevaks.

Tänu Kaitseliidu ja Eesti Kalevi koostööle alguse saanud MTÜ Orissaare Spordi ja Kaitseliidu Saaremaa Maleva koostööle toimusid laagri käigus noorkotka ja kodutütarde tegevuste algõpetus.

Kaitseliidu tegevuste käigus õpetati lastele suundorienteerumist, salakirja, käitumist laagris ning matkavarustuse pakkimist ja tehti riviharjutusi.

Suur tänu Kaitseliidu Saaremaa Malev ja Raivo Paasma!

Teisel laagipäeval pakkus treeningutele vaheldust Orissaare Noortekeskus, kus lapsed said osaleda MONO BUSS 2 tegevustes ning mängida erinevaid mänge ja rühmatööna mõelda käitumisreeglitele treeningul ja võistlusel.

Laagris osales kokku 35 last: Valjalast, Muhust, Tallinnast ja Orissaarest.

Treenerid jäid lastega väga rahule, kõik tegid tublilt kaasa ja olid sõnakuulelikud ning positiivse suhtumisega. Rõõmu valmistas tüdrukute suurem osavõtt laagrist võrreldes eelmiste laagritega.

Järgmine samalaadne laager toimub 29.-30. detsembril 2014, Orissaares.

Treenerid: Mati Rüütel, Margo Rüütel, juhendaja: Käti Väin

Noorkotkaste tegevuste juhendajad: Raivo Paasma

Noortekeskuse juhendaja: Marian Vaga

Laagri korraldaja: MTÜ Orissaare Sport

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.