Võidukas võistkond. SSA
27.–28. septembrini peeti Pärnu jõel Eesti meistrivõistlused meeskonnavõistluses Optimist-klassis. Kahel päeval valitsesid maatuulele omased vaiksed tuuleolud.
Võistkond koosseisus Tobias Kalle, Jaco Putnik, Kiur Arro, Kimmo Kalle ja Robert Matt võitis Šveitsist saadud kogemuste toel kõik sõidud ning pälvis varasematel aastatel saavutatud hõbeda ja pronksi kõrvale ka kuldmedalid ja karika.
Tegemist on ajaloolise saavutusega, sest varasemalt pole ükski Saaremaa võistkond Optimisti meeskonnavõistluse regatti võitnud . Teisele kohale tuli lõunanaabrite esindusklubi Jurmalast ning kolmandaks Pärnu Jahtklubi purjespordikooli võistkond.
Saaremaa Sailing Academy
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.