main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ühe preemia pälvis tennisist Grete Gull. Alver Kivi

Vald kuulutas välja Tuleviku tähed

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
30.05.2023
13:38

Esmaspäeval, 29. mail kuulutas Saaremaa vallavanem Mikk Tuisk tunnustusüritusel „Meie kooliaasta parimad” välja 2023. aasta Tuleviku Tähe stipendiaadid. Tuleviku Tähe stipendiumi suurus on à 300 eurot ja see antakse loomingulise tegevuse toetuseks neljale 9–19aastasele lapsele või noorele, kes on silma paistnud ja kel on märkimisväärseid võimeid kunstis, spordis, huvitegevuses, õppetöös või teaduse vallas.

Grete Gull, Saaremaa Gümnaasium (10. klass)

Toetajad, pöidlahoidjad ja mentorid on Grete puhul alati imetlenud, et ta on väga töökas ja distsiplineeritud, ei igavle kunagi, sest teab, et trenn ja kool käivad käsikäes, ta lihtsalt oskab neid kombineerida. 2022. aasta suvel võitis Tallinnas juunioride paarismängu, detsembris valiti ta maakonna parimaks noorsportlaseks, kuu tagasi tuli Eesti tennise karikavõistlustel üksikmängu võitjaks ja Eesti naiste üksikmägu edetabelis on Grete 12. kohal.

Alex Sander Jõeäär, Kuressaare Ametikool (II kursus)

Kui Alex Sander rallispordiga 2020. aastal alustas, olles ise vaid 15-aaastane, ei lasknud esimesed head tulemused end kaua oodata, vaid juba järgneval aastal lõpetas ta nii mõnegi võistluse esikolmikus. Alex Sander on sihikindel, kalkuleeriv ja tahtejõuline noorsportlane, kes järgib sellist joont ka oma õpingutes Kuressaare Ametikooli autotehniku erialal.

  1. aastal võttis Alex Sander osa Saaremaa Rallist, kus pea kõigil läbitud katsetel jõuti oma klassis osalenud 29 auto hulgast esikümnesse. Autorallis, kus võistlevad võrdselt nii noored, uued tulijad kui ka juba oma ala professionaalid, saab toona 17-aastase noormehe saavutusi lausa suurepäraseks pidada.
Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.