main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Taivo Esko võitis oma teise meistritiitli. Alver Kivi

Taivo Esko võttis Janek Saarelt lauatennisetrooni

Kategooriad: Lauatennis
Autor: Alver Kivi
18.12.2023
09:29

Meeste üksikmängus 35. korda maakonna lauatennise meistriks kroonitud Janek Saar pidi tänavu loovutama tiitli Taivo Eskole, kellele see oli teiseks kuldmedaliks.

Kuressaare spordihoones mängitud turniiril kogusid meeste üksikmängus nii Taivo Esko kui Janek Saar võrdselt 9 punkti geimide vahega 14:7. Paremuse otsustas omavaheline mäng, mille Esko võitis 3:2. Kolmanda koha sai 8 (11:10) punktiga Sven Issajev, kes alistas omakorda 3:2 Esko.

Meeste paarismängus võtsid tiitli Taivo Esko – Sven Issajev 3 (4:3) punktiga. Järgnesid Janek Saar – Heiki Sullakatko 3 (3:3) ja Veljo Väljakivi – Aare Lehtsi 3 (3:4) punktiga.

Segapaarismängus tulid meistriks Heiki Sullakatko – Tiia Müürisepp 8 (12:2) punktig. Järgnesid Veljo Väljakivi – Merle Poopuu 7 (8:7) ja Janek Saar – Veeve Kaasik 6 (8:7) punktiga.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.