main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Invicta võitlejad pidasid Leedus 20 matši. Erakogu

Sander Kaju tuli Leedus meistriks

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
26.10.2023
10:28

Pärnu spordiklubi Invicta saatis Leetu Jurbarkasesse sportliku vabavõitluse (MMA) ja kikkpoksi turniirile Žalgirio Taurė 12 sportlast, kellest seitse said medali kaela.

Eri kaalu- ja vanuseklassides pälvisid vabavõitluses kulla Gerrit Järv, Angeliina Maria Isabel Õunap, Silver Tagu ja Sander Kaju. Karoliine Moones võidutses kikkpoksis. Hõbe riputati Stig-Jasper Ilmjärve ja Silver Tagu kaela, vahendab Pärnu Postimees.

“Suurim üllataja oli Sander Kaju, kes krooniti üle 18aastaste ja kuni 70,3 kiloste meeste seas meistriks,” tunnustas Invicta peatreener Henri Hiiemäe. “Sander pidas kolm matši, millest esimese võitis avaraundis sirge käelukuga ja järgmised kaks tuntud Leedu tegijate vastu kohtunike otsusega.”

Hiiemäe sõnutsi on Kaju sportliku vabavõitlusega tegelnud vaid pisut üle aasta, ent võitnud juba viiest matšis neli. “Ta on teinud väga kiire arengu: selle turniiri võit näitab, et temas on veel palju peidus,” tõdes eestvedaja.

Võistkondlikult saavutas Pärnu tiim 22 klubi hulgas viienda koha. Pärnakate järgmine suur mõõduvõtt on novembri lõpus Albaanias toimuvad MMA juunioride ja seenioride maailmameistrivõistlusted. Tiitlivõistlusel kuuluvad Invicta sportlastest Eesti koondisse Õunap ja Tagu.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.