Saarlased aitasid TalTechi eurosarjas veerandfinaali

Kategooriad: Võrkpall
13.01.2022
08:21

Saarlastega mehitatud TalTechi võrkpallimeeskond kaotas võõrsil Challenge Cupil küll korduskohtumise Šveitsi klubile Schönenwerd 1:3 (25:37, 36:34, 23:25, 15:25), kuid 15:13 võit kuldses geimis viis veerandfinaali eestlased.

„Häälestus oli sama, aga mäng oli lihtsalt närvilisem,“ rääkis Mihkel Tanila volley.ee vahendusel. „Nägime, et on võimalik võita ja teadsime, mis juhtus Taanis teises mängus ja proovisime seda vältida. Kahjuks läks veel hullemini. Terve tiimi jaoks vaimselt väga raske mäng ja suur pingelangus ning muidugi hea meel, et edasi saime. Kuldne geim ongi raske ja kunagi ei tea kummale poole see läheb. Mina arvan, et meil täna lihtsalt vedas rohkem.“

Kokku tõi Mihkel Tanila 13, Kevin Saar 12 Rauno Tamme 10 ja Beau Graham 7 punkti. Kaitses rassis liberona algusest lõpuni Alari Saar.

TalTechi vastane CEV Challenge Cupi veerandfinaalis selgub 18.-19. jaanuaril kui Ankaras mängivad kahel korral omavahel Türgi suurklubi Ankara Alkbank ja Austria meeskond Union Raiffeisen Waldviertel.