Naiskond. Saaremaa Võrkpalli Liit
Augustikuus Esiliigas mängimisest loobumisest teada andnud Saaremaa naiskond liitus võrkpalli Rahvaliigaga.
Naiskond mängib I tugevusgrupis, kus osaleb 13 võistkonda jagatuna kolme alagruppi.
Saaremaa naiskonnaga on ühes alagrupis Haapsalu VK, Pärnu SK ja VK Tervis.
Naiskonda saab mängimas näha juba 10. novembril kell 13 Kuressaare spordihoones, vastaseks Haapsalu VK. Seega on teil taas võimalik tulla naiskonnale kaasa elama.
Võistkonna koosseis 2024/2025 hooajal on järgmine: Grete Aavik, Kätriin Allik, Johanna Altmets, Mari Alvela, Maarja Helm, Mariete Järvelaid, Cristin Lepp, Marju Noor, Kristi Põld, Elsa Putku, Raili Sepp ja Maria Varik.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.