main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Saaremaa duatlonil Henek Tomson neljas

Kategooriad: Varia
Autor: Alver Kivi
24.09.2023
09:40

Traditsioonilisel Saaremaa duatlonil (5+20,9+2,5) sai Henek Tomson kokkuvõttes neljanda, vanuseklassis 30-34 aga esikoha.

„Mõtlesin pikalt kas minna või mitte. Pigem vilets vorm ja sisekõne ikka ütles, et ei püsi konkurentsis ja niisama läbi tiksumine ei motiveeri väga,“ vahendas Henek Tomson, lisades, et nädala keskel võttis ta siiski eesmärgiks, et hooajale tuleb punkt panna.

„Sellegipoolest oli põhiline eesmärk enne võistlust vanuserühma poodiumile jõuda ja selles osas oli Eesti meistritiitel kindla peale realiseeritud. Üldarvestuses neljas koht ning kuld vanusegrupis M30-34. Seega tasub alati proovida, isegi kui Sa ei tunne 100%. Osalemine on pool võitu! Seekord oli vanuserühmas vahva konkurents ja need tüübid motiveerivad asja edasi tegema,“ märkis Tomson.

Kolm paremat olid Kirill Kotšegarov 57.24, Kevin Vabaorg 58.08 ja Rait Pallo 59.45-ga. Henek Tomson läbis võistlusmaa 01:00.09-ga.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.