main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ron Torn tuli paarismängus Tallinna meistriks

Kategooriad: Tennis
Autor: Alver Kivi
14.10.2022
09:03

Tallinki Tennisekeskuses mängitud Tallinna noorte meistrivõistlustel võitis U16 vanuseklassi paarismängus Ron Torn kuldmedali.

Paarismängus jõudsid poolfinaalidesse neli esimesena asetatud duot. Finaali murdsid end aga kolmas ja neljas paigutus. Rasmus Stalmeister – Markus Valtson (1.) pidid tulise heitluse järel tunnistama Viktor Fainstein – Kevin-Kristjan Uba (3.) paremust 3:6, 7:5, 2:10 ning Henry Ink – Andree Karel Kalle (2.) jäid haaravas ja vaatemängulises duellis napilt alla Samuel Mandelkorn – Ron Tornile (4.) 6:7 (3), 6:7 (4). Mandelkorn – Torn tulid Tallinna tšempionideks finaalieduga Fainstein – Uba üle 6:2, 6:3.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.