
Rajal. Toksport WRT
Sel nädalavahetusel sõidetakse autoralli MM-sarjas Kanaari saartel, kus on stardis ka Toksport WRT v’rvides Škodaga võistlev Robert Virves. 1,89 km pikkuse esimese katse võitis MM-sarja üldliider Takamoto Katsuta. Robert Virves, kes WRC2 arvestuses punkte ei kogu, oli 20. (+5,3).
“Tore on olla tagasi lennurajal, kuid meil on veel palju tööd teha, et end autos täielikult mugavalt tunda. Kuna me siin punkte ei kogu, siis eksperimenteerime rohkem kui tavaliselt ja proovime erinevaid asju päris teedel,” vahendas Robert Virves.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.