main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mehaanikuga teemat arutamas. Robert Virves facebook

Robert Virves: Sardiinia on suur väljakutse

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
30.05.2023
13:03

Nädalavahetusel jätkuvad autoralli maailmameistrivõistlused ja WRC2 klassis läheb starti ka Robert Virves, kelle jaoks on see esimene ralli Sardiinia saarel.

„Õnneks on meil Portugalist head kogemust, mida saame Sardiinia katsetel kasutada,“ ütles Robert Virves M-Sporti kodulehele. „See on hea võimalus õppimiseks, tuleb keeruline etapp ja peame auto ja rehvidega toime tulema. Aga Rally2 klass ongi õppimise jaoks, see on kõik meile edasiseks kasulik.”

Esmaspäeval õnnestus Robert Virvesel teha test enne Sardiinia rallit, mille käigus läbiti ligi 80 km ja püüti leida lahendust probleemile, mis Portugalis valdas. „Nimelt eriti katkiste teede puhul pidamise puudumine ja üleüldine ebastabiilsus,“ täpsustas rallipiloot.

„Proovisime palju erinevaid asju ja loodame, et oleme leidnud enda jaoks mugavama seadistuse ja oleme eeloleval nädalavahetusel konkurentsivõimelisemad. Sardiinias saab see olema ka minu esimeseks stardiks, mis tähendab seda, et rajaga tutvumisel peab olema eriti hoolas.“

Robert Virvese hinnangul saab väljakutse olema igatahes suur ja eriti reedel sõidetav ligi 50 km pikkune Monte Lerno kiiruskatse, mida läbitakse kahel korral. „Loodame, et saame siit positiivsema emotsiooni kaasa võtta kui seni sõidetud rallidelt. Meie igatahes anname oma parima ja eks siis näis kus me pühapäevaks oleme,“ märkis ta.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.