main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Katsel. Robert Virves facebook

Robert Virves ootab Soome rallilt endale väljakutset

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
04.08.2023
08:16

Nädalavahetusel sõidetakse autoralli maailmameistrivõistluste etapp Soome ralli, kus WRC 2 klassis alustas Robert Virves koos Craig Drewga 3,4 km pikkusel avakatsel saadud 16. kohaga, kaotust Jari Huttunuenile oli 6 sekundit.

Päeva sissejuhatuseks sõideti neljapäeva hommikul ka Rannankylä nimeline testikatse pikkusega 4,48 km. „Esimesel läbimisel tabas meid kohe väike tehniline probleem ja olime sunnitud tänavasõidu režiimis lõpuni sõitma,“ vahendas Robert Virves.

„Suundusime koheselt tagasi hooldusalasse, kus meeskond vaatas auto üle, tuvastas ja likvideeris kiirelt probleemi ning saime uuesti rajale minna. Tegime lisaks veel kaks läbimist ja saime kirja 15. aja.“

Robert Virvese sõnul saab tutvumise põhjal öelda, et ees on ootamas ülikiire ja nõudlik ralli. „Kuna Soomes saab see olema minu esimene start, on see ilmselt selle hooaja üks suurimaid väljakutseid. Teisalt aga on see üks oodatuim väljakutse, sest olen juba pikka aega unistanud Soome MM rallil osalemisest. Seega ootame põnevusega,“ märkis ta.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.