main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kõrgeima parkuuri parimad. Annabel-Maria Kuusikmaa

Reinu Kapp toimus 27. korda

Kategooriad: Ratsutamine
Autor: Alver Kivi
21.08.2023
00:18

Reinu Kapp on Saaremaal toimuv takistussõidu võistlus, mis toimus tänavu juba 27. korda ning kus mõõtu võeti kõrgustel 70 – 110 cm.

Reinu Kapa korraldajaks on Kõruse külas asuv Reinu Ratsatalu eesotsas perenaise Anne Udekülliga. Võistluse põhisõidu ehk 110 cm parkuuri võitja sai tänavu auhinnaks toetaja Coop panga hobuse fliistekki ning uhke kapa, mis on üks vaieldamatu osa Reinu Kapa nimest ja ajaloost.

Viimase sõidu võitjaks osutus sel aastal Riho Viik hobusel Harmony, teisele kohale sõitsid ennast saarlane Emma Erin Meri ja Ruvina VD Weretherbach Z, kolmandaks hüppas end Klarissa Linnam hobusel Oberon. Neljanda koha noppis endale Sirli Õunapuu hobusel Wassilissa ning viienda koha saavutas samuti saarlane Heleriin Lopp ja Izolanda.

„Hobusega olen väga väga rahul ja üllatunud, kuna eelmised võistlused pole meil just hästi läinud ja see oli meie esimene puhas 110 cm parkuur. Rada oli tegelikult päris raske, seal pidi palju keskenduma ning oli palju ümberpöördeid, oli võimalusi ka lõigata, aga suure hobusega oli see ikka päris raske,“ jagas muljeid 17-aastane teise koha omanik Emma Erin Meri. „Nagu alati on Reinu Kapal nii hea korraldus ja kõik sujub väga hästi.“

Võistluspäeva lõpus olid kõik oodatud Reinu Ratsatallu kooki sööma ja muljeid jagama.

Annabel-Maria Kuusikmaa

 

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.