main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Võitjana finišis. Mihkel Räim offical

Räim teenis Hiinas teise etapivõidu

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
27.10.2023
08:06

Jalgrattur Mihkel Räim sprintis end Hiinas jätkuval velotuuri Tour of Tea Horse Road in Ya’an kuuendal etapil võidule.

Vihmasel, 72-kilomeetrisel etapil sõitis peagrupist minema kuus ratturit, kelle hulka kuulusid mõlemad velotuuril osalevad eestlased Mihkel Räim ja Gleb Karpenko. Etapivõit jagati aga viie mehe vahel, kuna üks neist jäi maha. Karpenko ületas lõpujoone neljandal positsioonil, vahendab ejl.ee.

Kuuenda etapi järel hoiab kokkuvõttes liidrikohta Stepanov, edestades Räime 15 sekundiga. Kolmandal kohal jätkab Prasetyo Nur Firfaus (+3.34). Karpenko on viies (+4.48). Kolmandast kohast lahutab teda üks minut ja 14 sekundit. Velotuuril jääb sõita veel kolm etappi.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.