main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jahid merel. puri.ee

Purjetajad alustasid Eesti liigat teise kohaga

Kategooriad: Purjetamine
Autor: Alver Kivi
24.05.2023
12:27

Eesti Purjetamise Liiga 2023 esimene etapp peeti Haapsalus, kus Eesti Jahtklubide Liidu uue partneri ja suurtoetaja RS Sailors Estonia RS21 uute paatidega läks stardiliinile kuus võistkonda.

Lõplikud tulemused selgusid alles viimase 14. sõiduga. Eesti Purjetamise liiga I etappi esikolmik on:

  1. Tallinna Jahtklubi noortevõistkond, kus kapteniks Rufus Rytövaara ja võistkonnas Maris Seersant, Tobias Reiter ja Robin Juul.
  2. Saaremaa Merispordi Selts noortevõistkond, kapten Georg Paomees ja meeskonnas veel Joosep Laus, Peeter Kaju ja Daniel Rüütel.
  3. Tilgu Sadama Jahtklubi meeskond kapten Margus Haud ning meeskonnas Juuso Roihu, Henri Roihu ja Margus Köst.

Osalesid veel Pärnu Jahtklubi Purjespordikool noortevõistkond, Saaremaa Merispordi Seltsi ja Kalevi Jahtklubivõistkonnad.

Puri.ee

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.