main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Rajal. Ott Tänak facebook

Rajal. Ott Tänak facebook

Ott Tänak: vaatame, mis saama hakkab

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
13.11.2022
08:33

Jaapanis sõidetud autoralli viimasel etapil sai Hyundail viimase sõidu teinud Ott Tänak meeskonnakaaslaste Thierry Neuville’i järel teise koha ja lõpetas ka hooaja kokkuvõttes Harry Rovanperä järel teisena.

„Mul on hea meel hooaeg poodiumil lõpetada,“ ütles Ott Tänak finišis. „Kahjuks polnud meil viimasel kahel asfaldirallil kiirust. Me ei suutnud meestega välja mõelda, mida mul täpselt vaja oli. Igatahes, võitsime mõned rallid ja sõitsime ka poodiumile. See on kõik, mis tänavu suutsime.“

Küsimusele, kas teda näeb WRC-autoga sõitmas ka järgmisel hooajal, vastas Ott Tänak, et eks paistab. „Mul ei ole praegu järgmiseks aastaks lepingut. Lähen koju ja vaatan, mis saama hakkab,“ lausus rallipiloot.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.