main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ott Tänak. Hyundai

Ott Tänak tahab Monte Carlos poodiumile

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
24.01.2024
08:47

Neljapäeval algaval  MM-hooaja avastardil Monte Carlo rallil tahab Hyundaiga taasliitunud Ott Tänak alustada aastat poodiumiga.

„Monte Carlos hooaja alustamine on alati keeruline,“ rääkis WRC sarjas 150 korda starti minev Ott Tänak Hyundai pressiteate vahendusel. „Sel aastal sõidetakse vahelduseks taas Gapi piirkonnas, kus on eeldatavalt vahelduvad ja riukalikud olud. Teed on kindlasti jäisemad ja lumisemad kui eelmistel kordadel.“

Prantsusmaa Alpides toimunud testimine läks Ott Tänaku hinnangul korda. „Kuigi saime autot vaid ühe päeva testida, siis tingimustega meil vedas, sest lisaks niisketele ja jäistele oludele leidsime variandi ka kuiva ilma rehvide kasutamiseks,“ selgitas rallipiloot.

Tänaku sõnul tundis ta end autos hästi ja leidis ka päris mõnusa rütmi. „Eesootaval rallil on meie eesmärgiks poodiumile jõuda, aga loomulikult jahime ka kõige kõrgemat kohta,“ avalikustas ta oma plaani.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.