main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Neidude võistkond. SK Vesse

Neiud osalesid korvpalliturniiril Ilmar Kullami ja Edgar Naaritsa karikale

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
07.11.2023
09:02

Möödunud reedel käisid Saaremaa spordikooli korvpallitüdrukud Tartus korvpalliturniiril. Tüdrukute jaoks oli üle pika aja tegemist esimeste võistlustega.

Kui pikk sõit oli vara hommikul tehtud tuli vastu hakata Narva spordikooli ja Tartu Kalevi tüdrukute võistkondadele.

Juba esimesele mängule vastu minnes oli näha, et tüdrukutel oli kerge „sabin” sees, kuid vile kõlades tuli need mõtted kõrvale heita ja mängule keskenduda. Väga tugeva kaitsega Narva võistkond surus meid terve mängu, mis muutis rünnakualasse jõudmise juba äärmiselt keeruliseks. Kõigele vaatamata suutsime hoida pea püsti ja mõningatest langustest hoolimata visata ka palju punkte. Parimad punktitoojad olid esimeses mängus Keitlin ja Eti.

Päeva teises mängus tuli meil vastu minna hetkel Eesti tugevuselt kolmandale tüdrukute meeskonnale – Tartu Kalevile. Kindlasti võib öelda, et tegemist oli päeva kõige raskema mänguga. Samamoodi tugeva pressinguga võistkond tegi vahe sisse juba esimesel veerandajal. Eksisime täpselt samade mänguelementidega ning olukorda ei teinud lihtsamaks ka tekkinud väsimus. Aga punktideta me ei jäänud ning parimateks punktitoojateks teises mängus olid Eti ja Annabel.

Pärast väikest segadust turniiri ajakavas tuli vastu minna Tartu Kalevi 2. võistkonnale. Kohe mängu alustades oli näha, et väsimus ja pikk päev on teinud oma töö ja siin oli juba keskendumisega raskusi. Vahepeal kippus isegi segaseks jääma, millal me kaitses mängime ja millal rünnakul.

Õnneks saab siit edasi ainult paremaks minna. Siinkohal kiidan kõiki tüdrukuid. Turniiri jooksul suutsid kõik tüdrukud mängus püsida ja punkte visata. Kindlasti tooks veel eraldi esile Säde Lee Jürissoni väga hea kaitsemängu.

Võistkonna parimaks mängijaks valiti Eti Tüür.

Võistkonnas mängisid : Amanda Metsalu, Annabel Pihl, Eti Tüür, Helerin Viktoria Tüür, Keitlin Paur, Merit Soe, Saskia Esko, Säde Lee Jürisson.

Treener Härmo Lambut!

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.