Mikro korvpallipoisid teenisid võidud

Kategooriad: Korvpall
25.01.2024
09:52

Seekord sõitsime Rapla KK kutsel Raplasse mikro vanusegrupi (kuni 10 aastased) võistlustele.

Meie poistele osutus kolmas korvpallireis väga edukaks.

Esimeses kohtumises läksime vastamisi võõrustajate Rapla KK poistega. Kui poolajaks oli eduseis väike juhtides 16:12, siis mängu lõpus tehtud 20:0 spurt tähistas võitu numbritega 47:23. Mängus tõid Hugo Saat 11, Tomi Tamtik 10, Rudi Koppel 8, Gregor Raudsik 6, Oliver Trull 4, Mark Lucas Irdoja 4, Eerik Kula 2, Rasmus Särel 2. Kõik mängijad said palli korvi!

Teises mängus tuli vastu SK Nord. See mäng kulges väga sarnaselt esimesele, kus alguses olime veidi hajevil, kuid poolajaks saime siiski juhtima 13:11. Teisel poolajal aga leidsime järgmise käigu üles ja vormistasime seisuks 35:15. Oliver Trull panustas 12, Rudi Koppel 10, Hugo Saat 5, Tomi Tamtik 4, Eerik Kula 2, Rasmus Särel 2 punktiga. Mark näitas head kaitsetööd ja võitlejahinge ning Gregori ilusatest söötudes tuli nii mõnigi korv meile kiirrünnakutest. ⭐

Poisid näitasid mõlemas mängus head kaitset ja kiirrünnakute realiseerimist, ilmselt said nad lisaindu Orissaare korvpalluri Tormi Niitsu (mängib tänavusel hooajal Rapla meistriliiga võistkonnas) kohal viibimisest.

Sellega polnud aga meie päev lõppenud, nimelt pakkus Rapla KK võimalust meile külastada Märjamaal Est-Lat Paf liiga kohtumist, kus omavahel läksid vastamisi Rapla ja Keila võistkonnad. Poistel oli elamusi täis päev ja kindalsti palju motivatsiooni taas juures.