main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Mihkel Räim mäkke rühkimas. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim mäkke rühkimas. Israel Start-Up Nation

Mihkel Räim Hispaanias viimane, kuid jätkuvalt sadulas

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.10.2020
07:58

Hispaania velotuuri viienda 184 km pikkuse etapi võitis Tim Wellens klubist Lotto-Soudal,  Israel Start-Up Nation rattur Mihkel Räim ületas finišijoone viimase mehena kaotades võitjale 21.14.

„Uskumatult raske etapp,“ tõdes Mihkel Räim lisades, et teoreetiliselt poleks pidanud nii raske päev olema, aga võta näpust.

Kohe sõidu alguses sai 14 liikmeline punt eest ära, aga vahe peagrupiga oli ainult 20 sekundit. Mõned tiimid magasid asja maha ja nii nad seda ei jätnud. Tee käis ka üles alla ja Räim aitas alguses ka kontrollida, et mõned ohtlikud mehed ja tiimid ette sisse ei saaks. Samuti hoolitsesin, et meeskonnakaaslasest tuuri liider oleks kaitstud.

„Ma ei tea, kas pingutasin sellega veidi üle ja oleks pidanud rahulikumalt võtma, aga peale ühte lüket, kui panin Dani heale positsioonile, olin ise üsna happes ja vajusin läbi pundi,“ rääkis Mihkel Räim.

„Seejärel tuli 2 km pikkune tõus, mida võeti sellise hooga, et mul ei õnnestunud seal ära istuda ja meil tekkis taha väike punt. Alguses lootsime, et üsna pea võtab grupp rahulikult ja saame järgi, aga seda ei juhtunud. Alguses arvasime, et äkki tekib ajalimiidiga probleeme, kuid õnneks seda situatsiooni ei tekkinud. Ma loodan, et see oli lihtsalt kehva päev. Päeva lõpetasin ilusasti viimasel positsioonil, sest kolm meest, kes meist maha jäid, katkestasid. Nüüd on see ka siis tehtud, Latern Rouge.“

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.