main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Meeste korvpallikarikavõitja võib selguda Kuressaares

Kategooriad: Korvpall
Autor: Alver Kivi
02.02.2024
08:50

Kui Kalev/Cramo peaks jõudma 17. veebruaril toimuvasse Kaamos karikavõistluste finaali, siis väga suure tõenäosusega toimub suur korvpallimatš Saaremaal, vahendab Delfi.

Kalev/Cramo finaali jõudmine on sealjuures üsna tõenäoline, sest veerandfinaalis on neil vastas Kadrina Karud/Tere ning poolfinaalis Rapla Avis Utilitase ja Viimsi vahelise matši võitja. Kui need vastased alistatakse, siis 17. veebruaril võõrustab finaali Kalev/Cramo, ent Tallinnas selleks kuupäevaks sobivat saali pole. „Kui jõuame finaali, siis 98% tõenäosusega mängime Saaremaal. Meie esimene soov oleks mängida Unibet Arenal, aga seal saaks mängida päev hiljem ehk 18. veebruaril, mis aga ei sobinud korvpalliliidule ja kogunevale koondisele,“ lausus Ramo Kask.

„Uurisime teiste seas võimalust, kas saaksime väljaku maha panna Näituste messikeskusesse. Tallinnas oleksid variandid ainult Audentes või Nord spordihoone. Kuid meil on Saaremaal head sõbrad ning seal oodatakse tippkorvpalli,“ jätkas Kask, kelle sõnul sai üsna varakult selgeks, et 17. veebruaril Tallinnas hea lahendust pole. „Halvad asjaolud langesid kokku. Näiteks Unibetis on sel kuupäeval eraüritus, mida ei saa nihutada.“

„Meie plaan on 1000 inimest saali saada. See on muidugi pahupool, et me Saaremaale minekuga teeksime oma fännidele ninanipsu ja laual olid erinevad variandid. Aga me ei tahtnud oma kodumängu ka Pärnule või Tartule ära anda. Kui jõuame finaali, siis soovime fännidele süsteemi välja mõelda – näiteks pakett, kus on bussisõit, praamipilet ning soodushinnaga hotell. Paremaid lahendusi pole, aga suur fänn tuleb laupäevalgi Saaremaale. Väike vaheldus neilegi,“ märkis Kask.

Kalev/Cramo meeskonna esindaja sõnul seda ohtu siiski pole, et selgi korral toimuks finaal 150-200 inimese silme all. „Saaremaal on mängu vastu suur huvi, näiteks tuleksid kohale sealsed lastegrupid. Kuna me veel pole esikohalematšile jõudnud, siis me avalikult pole seda välja öelnud, aga vaikselt oleme teavitanud oma fännigruppi ja võimalikke finaalivastasid,“ lisas ta.

Karikas mängitakse välja ülejärgmisel nädalal. Veerandfinaali toimuvad 12. ja 13. veebruaril, poolfinaalid 14. ja 15. veebruaril ning medalid jaotatakse 17. kuupäeval.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.