main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Poodiumil. Erakogu

Lisell Laul täitis Euroopa meistrivõistluste normi

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
21.05.2026
08:27

19. mail Valmiera lahtistel meistrivõistlustel tegi väga tugeva võistluse Lisell Laul, kes täitis kõrgushüppes Euroopa meistrivõistluste normi tulemusega 1.74. Lisell Laul näitas head minekut ka kaugushüppes, kus tulemuseks jäi 5.65. Võistlustules oli ka Uku Rüütel, kes ületas lati kõrgusel 1.93. Noori juhendas treener Endel Tustit.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.