main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Karl Patrick Lauk. Eesti Jalgratturite Liit

Lauk, Räim ja Nisu stardivad Tour of Estonial

Kategooriad: Jalgrattasport
Autor: Alver Kivi
25.05.2023
07:35

Eestis 26.-27. maini toimuv profiratturite velotuur toob ka sel aastal kohale esindusliku seltskonna, kelle hulgas esindavad koondist Karl Patrick Lauk ja Oskar Nisu ning ATT Investmenti Mihkel Räim.

Eesti koondise spordidirektori Alo Jakini sõnul saab konkurents olema tugev alustades ATT Investments meeskonnaga eesotsas Gert Kivistiku ja 2019. aasta tuuri võitja Mihkel Räimega. “Kindlast on kõva ka rumeenlane Eduard Grosu, kes on 2014 Tour of Estonia võitja ja esindab seekord HRE Mazowsze Serce Polski meeskonda.”

Veel toob Jakin välja Filippo Fortini Saksamaa meeskonnast Maloja Pushbikers. “Olen temaga ise sõitnud ja tean, et tegemist on kogenud Itaalia sõidumehega, kellel on terav jalg olemas. Tartu2024 meeskonnast tooksin esile sellised nimed nagu Aus ja Pajur. Tiime ei ole palju, aga igas tiimis on keegi kes jõuab sõita.” nendib Jakin.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.