main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Lapsed jooksid heategevuseks

Kategooriad: Kergejõustik
Autor: Alver Kivi
22.09.2023
14:54

Samaaegselt 28 kohas üle-Eesti kaheksateistkümnendat korda toimunud heategevuslikul Teatejooksul, mis tõi liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuse nimel jooksma sel aastal rekordiliselt pea 13500 põhikooli noore, osales Saare- ja Muhumaal 600 5.-9. klasside õpilast.

Teatejooks on heategevuslik üritus, mis toetab liikumisvõime kaotanud laste ravi. Jooksu idee on anda noortele võimalus tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest, kus oluline pole võit, vaid osavõtt ja teadvustamine, et kõik, kellele on liikumisvõime antud, peaksid seda kasutama. Liikumine sõprade ja klassikaaslastega värskes õhus loob positiivse meeleolu ja kogemuse, ühtlasi on hea võimalus õpetada noortele heategevuse tähtsust ning kaasata neid juba varakult heade tegude tegemisse.

Teatejooks on Eesti suurim laste- ja noortespordiüritus ning ühtlasi suurim üritus, kus lapsed ise annavad oma panuse heategevuse heaks.

Laste heategevussündmus Teatejooks toimus samaaegselt 28 Eesti paigas: Arukülas, Elvas, Haapsalus, Jõgeval, Kanepis, Keilas, Kohtla-Järvel, Kuressaares, Kärdlas, Muhus, Narvas, Narva-Jõesuus Otepääl, Paides, Peetris, Pärnus, Rakveres, Raplas, Sillamäel, Tabasalus, Tallinnas, Tartus, Toilas, Tõrvas, Valgas, Viimsis, Viljandis ja Võrus.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.