main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kure poistele Rapla Taliturniirilt kolmas koht

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
12.02.2024
08:26

“Selle aasta esimene turniir uue võistkonnaga toimus eelmisel laupäeval Raplas. Alustasime mänguga Harju JK Laagri vastu. Mäng oli nagu ikka esimene mäng, väga rabe. Näha oli, et pikalt pole võisteldud ja noorematel poistel puudus kogemus 7vs7 mängust,” ütles poiste treener Andre Anis.

Tulemuseks siiski võitluslik 1:1 Harju JK Laagriga, kus väravalööjaks oli Robin.

Järgmises mängus tuli vastu FC Kure poistele Nõmme United, kes oli turniirile tulnud 2016 poistega. Teises mängus oli pilt juba parem ja pall liikus mängijalt mängijale sujuvamalt. Kahjuks sattus pall vastase nurgalöögi järel meie enda mängijast väravasse ja sellega ka mäng lõppes 0:1.

“Aga midagi ette heita poistele ei ole. Võideldi kõvasti ja pealelööke oli vastastest kordades rohkem. Seekord oli Nõmme väravavaht lihtsalt osavam” lisas treener.

Järgmises mängus tuli vastu kohalik Raplamaa JK. Selleks mänguks olid meie poisid juba soojaks saanud ja vastasetele mingit võimalust ei jäetud. Poisid lustisid ja väravaid löödi igale maitsele. Tulemus 7:1 (väravalööjad: William, Aron, Ewert, Hans 2x, Reio, Markus).

Neljandas mängus tuli poistel mõõtu võtta FC Kose võistkonnaga. Alustati sealt, kus eelmises pooleli jäi. Esimene vahetus alustas 2 väravaga! Järgmises vahetuses aga hakkasid poisid väsima ja lasime endale tagasi lüüa. Kolmas vahetus suutis seisu viigis hoida ning tulemuseks jäi 2:2 (väravad: Mattias, vastaste omavärav).

Päeva viimases mängus tuli Kure vastu Raasiku FC Joker. Ka selles mängus alustasid meie poisid tugevalt. Esimene vahetus lõi kolm väravat ja mäng oli valdavalt vastase poolel. Teised vahetused jätkasid sama võitluslikult. Kuigi lasti üks värav ka endale lüüa – tulemuseks 4:1 (väravad: Karl 2x, Mattias, Ruben).

Kokkuvõttes siis tubli kolmas koht väravate vahega 14:6.

“Emotsioonid turniirilt kindlasti positiivsed. Loomulikult on palju vaja tööd teha söödu täpsusega ja positsioonidest arusaamisega aga poisid on tublid ja õppimisvõimelised ning väga töökad,” mainis treener Anis.

FC Kuressaare

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.