main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Tubli võistkond. FC Kuressaare

Kure poisid Poseidon Cupil teised

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
11.02.2024
07:16

Poseidon Cup noorte jalgpalliturniir toimus Pärnu jalgpallihallis, kus osales 2013 sündinute vanuseklassis kokku kaheksa võistkonda. FC Kuressaare tiim tuli tubli teise kohaga koju!

Alagrupis saadi 2 võitu ja 1 kaotus, sellega saavutati alagrupis 2. koht ning pääseti poolfinaali. Poolfinaalis võideti Tartu Tammeka võistkonda 2:1 ja pääseti finaali. Finaal oli Pärnu Vapruse Kollase võistkonnaga (alagrupis kaotati neile 0:1) ja finaalmäng lõppes 0:0 tulemusega. Mäng läks penaltite peale ja seal kahjuks kaotati 3:4.

“Nii minul treenerina nendega esimene turniir, kui ka poistel suurel väljakul esimene turniir ja saame olla 2. kohaga väga rahul. Muidugi 1. koht oli nii lähedal aga seekord läks penaltiõnn Vapruse kasuks. Õnnitlused Pärnu Vaprusele!” sõnas poiste treener Maarek Suursaar.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.