main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Seekord tähistamiseks põhjust ei olnud. Allan Mehik

Kure duublile Welcolt purustav kaotus

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
03.09.2023
17:57

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s kaotas FC Kuressaare U21 võõrsil kindlalt 0:5 Tartu Welcole.

„Vastane oli parem,“ tunnistas peatreener Sander Viira. „0:5 on muidugi karmid numbrid, kuid mäng oli siiski võrdsem, Welco lõi lihtsalt oma väravad ära ja poisid lõpus ka veidi murdusid.“

Sander Viira hinnangul olid murdepunktiks esimese poolaja lõpus meile löödud teine ja teise poolaja algul sisse lastud kolmas värav. Kaks viimast väravat löödi juba üleminutitel. „Selle pealt on raske järgi saada, aga me siiski üritasime. Lõpus olid poisid veidi segaduses,“ lausus ta.

Peatreeneri hinnangul pikk kaotusteta seeria ka veidi uinutas ja ükskord pidi see ka juhtuma. „Aga eks peame järeldused tegema ja asjad taas enda kasuks pöörama,“ märkis Sander Viira.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.