Sten-Egert Paap võitleb palli pärast. Alver Kivi

Kure duublile raske võit

Kategooriad: Jalgpall
14.06.2024
19:40

Eesti meeste jalgpallimeistrivõistluste Esiliiga B-s alistas FC Kuressaare U21 koduväljakul FA Tartu Kalevi 1:0.

Kuressaare linnastaadionil mängitud väheste võimalustega kohtumise ainsa värava lõi Joonas Vahermägi suurepärasest söödust Maarek Suursaar. Üks võimalus oli ka külalistel, kuid Rihard Meesit oli väravas oma ülesannete kõrgusel.

„Tegelikult põnev ja kinnine mäng,“ rääkis peatreener Sander Viira. „Esiliiga B kohta palju võimalusi ei olnud. Oli momente, kus kõik polnud kontrolli all ja esimesel poolajal oli päris tugev tuul. Teise poolajaga võib rohkem rahule jääda.“

Sander Viira sõnul suudeti ära kannatada, kui Kalev mängu sisse sai, aga võidu tõi lõpuks distsipliin ja tahe. „See oli meil täna natuke parem ja meie lõime oma võimaluse ära. Väikesed asjad täna määrasid ja õnneks kaldus meile,“ lausus ta.