main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Jaan Truu. Gert Lutter

Jaan Truu. Gert Lutter

Kultuurkapital tunnustas Jaan Truud elutöö preemiaga

Kategooriad: Kabe, Varia
Autor: Alver Kivi
06.01.2023
08:25

28, detsembril anti traditsioonilisel Saare maakonna sportlaste tunnustusüritusel Thule Kojas üle Kultuurkapitali Saaremaa ekspertgrupi preemiad sporditegelastele. Jaan Truu pälvis elutööpreemia pikaajalise Saaremaa kabeelu eestvedamise eest.

Jaan Truu on pikaajaline Saaremaa kabeelu eestvedaja, Saaremaa Kabeklubi juht ja aktiivne tegevmängija. Tänu temale toimuvad maakonnas erinevad kabevõistlused ja Jaani organiseerida on maakonna esindusvõistkondade kokkupanemine vabariiklikeks võistlusteks. 2014. aasta Saare maakonna SPORDIHING Jaan Truu teeb oma tööd alati suure südame ja entusiasmiga. Oma teadmised ja kabearmastuse on ta ka jaganud poeg Ivarile, kes on suureks toeks ja abiks kabevõistluste korraldamisel.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.