Kristjan Kombe litri pärast võitlemas. Alver Kivi

Kristjan Kombe alustas koondisega MM-turniiri kaotusega

Kategooriad: Jäähoki
27.04.2022
08:32

Eesti meeste jäähokikoondis kaotas Poolas peetava MM-i I divisjoni B-grupi turniiri avamängus võõrustajatele 0:3 (0:1, 0:1, 0:1).

Poola viskas igal kolmandikul Eesti võrku ühe värava: 13. minutil sahistas võrku Kamil Walega, üheksa sekundit enne teise perioodi keskpaika oli täpne Pawel Zygmunt ja mängu 46. minutil vormistas lõppskoori Filip Komorski.

Koondise esiviisikusse kuuluv saarlasest ründaja Kristjan Kombe omas mitu korralikku momenti värav lüüa, kuid võõrustajate väravavahti igapäevaselt Soome meistriliigas mängiv mees ülemängida ei suutnud.

Lisaks Eestile ja Poolale osalevad Tychys peetaval MM-turniiril veel ka Jaapan, Ukraina ja Serbia. Turniiri võitja tõuseb järgmiseks aastaks I divisjoni A-gruppi ning viimane langeb II divisjoni A-gruppi. Neljapäevases teises mängus kohtub Eesti Jaapaniga.