Kristina Teerni värav andis Florale Balti liigas võidu

Kategooriad: Jalgpall
25.05.2023
07:59

Tallinna FC Flora teenis kolmapäeval naiste Balti liiga neljandas voorus Läti meistri SFK Riga üle 1:0 võidu.

Flora alustas Tallinnas Lilleküla harjutusväljakul peetud kohtumist initsiatiivikalt, kui Kristina Teern juba viiendal minutil vastaste väravat ohustas, kuid seekord veeres pall veel väravast mööda. 24. minutil oli suurepärane võimalus löögile pääseda ka Lisette Tammikul, mille lätlannade väravavaht tõrjus. Pärast pikka otsimist ja proovimist õnnestus Kristina Teernil 27. minutil Flora lõpuks juhtima viia. Teisel poolajal väravaid ei sündinud.

Tallinna FC Flora ründaja Kristina Teern tõdes jalgpall.ee-le, et oli väga raske mäng. „See oli esimene mäng pärast pikka pausi, lisaks ka hooaja esimene murumäng ja ka esimene mäng nii sooja ilmaga,“ rääkis Teern. „Meil on siit mängust väga palju õppida, näiteks seda, kuidas säilitada rahu, mis meil mängu lõpus juba välja tuli, aga kindlasti saab paremini. Samuti kuidas palliga paremini mängida ja omavahel koostööd teha. Ja muidugi ka seda, kuidas rohkem väravaid lüüa,“ lisas Teern.

Pärast kolme mängitud kohtumist on Flora kolme punktiga tabeliliider. Naiskonna jaoks jätkub Balti liiga 3. juunil, kui minnakse vastamisi Leedu klubi Vilniuse MFA Žalgirisega.