Konfloria De Luna on Eesti parim 4 aastane kolmevõistlushobune

Kategooriad: Ratsutamine
31.08.2020
09:11

Niitvälja tallides toimunud Eesti kolmevõistluse noorhobuste tšempionaadil võitis Jaagup Kallas hobusel Konfloria De Luna esikoha cnc70 klassis 4 aastaste hobuste arvestuses. Samuti võitis sama paar ka sama klassi avatud arvestuse. Palju õnne ka Luna aretajale ja kasvatajale, Elen Ottisele.

5 aastaste klassis cnc80 saavutas Jaagup Kallas hobusel Freestyle Beyb teise koha tulemusega 34.8. Avatud klassis lõpetati samal kõrgusel neljandal kohal. Palju õnne hobuse omanikele Triinu Rannast  ja Märt Rannast.

Päevale pani punkti cnc100 klass, kus Jaagup Kallas ja Olli Royal lõpetasid võistluse veatult 28.0 miinuspunktiga, saavutades esimese koha.