main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Ainsa värava lõi Otto-Robert Lipp. Allan Mehik

Kõikuva mänguvormiga Kure kaotas Vaprusele

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
18.09.2023
08:25

Jalgpalli Premium liigas pidi kohtumises Pärnu Vaprusega tõusude ja mõõnadega tegutsenud FC Kuressaare tunnistama vastase 3:1 paremust.

Pärnu Rannastaadionil mängitud kohtumise avapoolajal olid head võimalused skoori teha Sander Lahel ja Karl Rudolf Õigusel neist viimase 30 meetrilt sooritatud pommlöök raksatas vastu Vapruse väravaposti.

Olles 0:1 kaotusseisus alustati teis poolaega survega, teeniti ridamisi standardolukordi ning pärnakad suruti kaitsesse. Paraku jäi kaitse taga hõredaks ja võõrustajad lõid teise. Kuigi Otto-Robert Lipp lõi ühe tagasi, lasti minut hiljem pärnakatel lüüa 3:1.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.