main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Keskendunud Keith Pupart. Alver Kivi

Keith Pupart: jätkan kuni noored mind üle mängivad

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
11.02.2024
07:23

Eesti võrkpallikoondises ja mitmetes välisliigades mänginud nurgaründaja Keith Pupart on tänavu TalTech/Selveri kapten ja vaatamata kogunenud aastatele pole vanameistril plaani lõpetada.

„Ma panen niikaua kuni noored mind välja söövad,“ ütles märtsis 39-aastaseks saav Keith Pupart. „Minu enda mänguvorm liigub praegu ülesmäge, kui kõverat vaadata. Sügisel oli kuidagi raske, aga nüüd on vaiksemalt paremaks läinud ja kui tähtsad mängud on ees ju ma siis olen tippvormis.“

Keith Puparti sõnul on ka tervis siiani korralikult vastu pidanud. Parema vormi saavutamiseks ta midagi erilist ei harjuta ja millelegi konkreetsele ei keskendu. „Pigem tuleb targalt teha,“ märkis ta.

„Võib-olla tuleb mingis kohas natuke tagasi hoida, kus märku annab, et olen väsinud või on mingi muu probleem. Samas on kindlasti tähtis füüsiline seis ja jõusaalis tuleb korralikult rassida. Kui korralik põhi on all, siis võib panna küll.“

Cronimet liiga põhiturniiri võidu juba kindlustanud TalTech kaotas reedel kodusaalis Final Four koha nimel võitlevale Võru Barrusele 1:3. „Pärast tänast kaotust ei saa just öelda, et asjad on ülihästi, aga kokkuvõttes suures pildis on kõik kontrolli all ja tabelis juhime,“ lausus Keith Pupart, lisades, et see ei tohiks meeskonna mängukvaliteeti küll mõjutada kui koht Final Fouris on endale juba kindlustatud.

„Me ei mänginud täna kindlasti seda mängu, mida me oskame. TalTechi meeskond on päris korralikul tasemel, kui tabeliseisu vaadata. Karikafinaali kaotuses said otsustavaks pisiasjad nagu võrdsete meeskondade mängu puhul ikka. Nüüd tahame kindlasti Balti liiga võitu ja Eesti meistritiitlit, sest selleks on ju meeskond kokku pandud.“

Oma noorematele kolleegidele Alari Saarele ja Johan Vahterile hinnangut andes ütles Keith Pupart, et toredad mehed mõlemad ja ei ole põhjust midagi halba öelda. „Nad tahavad tööd teha ja see on oluline,“ tunnustas nurgaründaja kolleege.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.