main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kauri Bõstrov sõitis end pronksile

Kategooriad: Autosport
Autor: Alver Kivi
09.11.2023
08:59

J18 klassis osales noorteralli Eesti meistrivõistlustel kümme ekipaaži. Planken – Lassmann – Wilfong said etappide kokkuvõttes 126 punkti, järgnesid Kristian Hallikmägi – Jaan Piisang 115 ja Kauri Bõstrov – Jaanus Bõstrov (mõlemad Honda Civic) 86 punktiga.

Noorteralli Eesti meistrivõistlustel osalejad sõitsid kruusaetappidel võrdsete MRF-rehvidega. Nii noorteralli Eesti meistrivõistlused kui rahvaralli EAL karikavõistlused koosnesid viiest etapist, mis sõideti Raplamaal, Lääne-Eestis, Saaremaal, Lõuna-Eestis ja Lääne-Virumaal. Kehala rahvaralliga lõppesid ka rahvaralli EAL karikavõistlused, kus osales hooaja kokkuvõttes 191 ekipaaži.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.