main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Parimad. SK Kaarma

Kaubil selgitati Eesti meistreid mölkky triodele

Kategooriad: Mölkky
Autor: Alver Kivi
12.06.2023
08:01

Hommikul alustas jahti Eesti meistritiitlile 13 kolmeliikmelist tiimi. Päeva teiseks pooleks olid poolfinaalidesse jõudnud, esimeses Team Kaubi Saaremaalt ja EST Tallinnast ning teises tiitlikaitsja Katlakivi Hiiumaalt ja Cha Cha Cha Tallinnast.

Esimeses poolfinaalis oli seis pärast kahte mängu 1:1, edasi asus EST juhtima 2:1 ja kolmandas mängus oskas kohalik tiim omale lõppu jätta ühe ja nii lõhki minek, mille kingitusena EST koheselt ka vastu võttis ning mängu lõppskooriks 3:1 ja koht finaalis. Ka teises poolfinaalis sama loogika, kuniks Cha Cha Cha vormistab seisu 3:1 ning nii oli seekord finaal Tallinna tiimide siseasi.

Finaalis omas kerget paremust EST, mängu dikteerides juhiti mäng kindlakäeliselt võidusadamasse skooriga 3:1 ja nii kindlustati endale ka käesoleva hooaja esimene välistiitel!

Eesti Meistrid 2023 triodele EST koosseisus – Märt Niinemägi, Aarne Kauber, Marko Riiu. Nii kindlustasid mehed endale kuldse nädalavahetuse Saaremaal, kuna kõik kolm olid ka osalised eilses karikavõidus. Teise koha saavutanud Cha Cha Cha võiskonnas mängisid Beto Miljand, Ragnar Nurmik, Aron Nurmik.

Pronksimäng oli saarte siseasi, kui vastamisi olid Team Kaubi ja Katlakivi. Mäng kui Ameerika raudtee – Katlakivi 2:0 ette, Team Kaubi 2:2 järgi. Otsustav viies mäng ja siin eelmise aasta meistrid vormistasid seekord endale pronksi. Katlakivi tiimis mängisid Virgo Kattel, Vaiko Kivi ja Villem Reitalu. Neljanda kohaga pidid aga leppima väljakuperemehed Team Kaubist – Jaanus Raamat, Tanel Raamat ja Boris Lehtjärv.

B – lohutusturniiril kohtusid A-Team ja saarlannadest koosnev parim naiste tiim MaMaBi. Viigiseisult 1:1 oli MaMaBi kaks viset, et mäng omapoole kallutada, kuid seekord veel mitte ja nii võttis lohutusturniiri võidu A-Team Tallinnast – Argo Võrk, Vahur Kõlvart, Alger Jõras.

C – lohutusturniiri võitis tiim Sõrve Saaremaalt – Meelis Kask, Enno Kermik, Jüri Janson.

Seekord on Saaremaa mölkky nädalavahetus seljataga, kohtume juba uutel võistlustel, kui #asaspahotellsaaremaamölkkyliiga2023 teine etapp 8. juulil ja siis mängime taaskord triot.

SK Kaarma

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.