main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Kätriin Põld blokis. Gertrud Alatare/volley.ee

Kätriin Põld lõpetas koondisega kaotusega

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
22.06.2026
07:58

Eesti naiste võrkpallikoondis pidas oma viimase kohtumise Euroopa liiga alagrupiturniiril, kui sai Kalevi spordihallis toimunud mängus Kreeka vastu 1:3 (25:18, 20:25, 23:25, 19:25) kaotuse. Kätriin Põld kogus 6 punkti (+5). Eesti lõpetas turniiri ühe võidu ja viie kaotusega, saades 20. koha.

 

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.