main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Kaili Lilles rünnakul. Janek Eslon/FC Flora naiskond facebook

Kaili Lilles avas Meistriliigas väravaarve

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
13.11.2023
16:15

Eesti naiste jalgpallimeistrivõistluste Esiliigas FC Flora kasuks tänavu 22 väravat kõmmutanud ründaja Kaili Lilles jõudis kohtumises Tallinna FC Flora 5:1 võidumängus Viimsi JK vastu esimese tabamuseni ka Meistriliigas.

Kui saarlannadest tegi Helina Tarkmeel 20. minutil seisuks 2:0, siis Kaili Lilles kasvatas Flora edu 59. minutil 4:0-le. Karistuslöögist tuli tsenderdus kasti, tagant postist toodi pall värava ette ning Lilles oli õigel ajal õiges kohas ja lõi palli peaga väravasse.

„Usun, et see värav on kindlasti oluline,“ märkis Kaili Lilles. „Kuna tegu oli minu teise mänguga Meistriliigas ja mängus oli mitu võimalust, siis lootsin, et suudan ka ära realiseerida. Iga värav on mängus oluline ja teeb tiimikaaslased õnnelikuks. Teiste reaktsiooni nähes tundus, et nad olid õnnelikud peale väravat ja terve tiim on väga toetav.“

Kaili Lilles avaldas lootust, et sellele väravale võiks lisa tulla järgmises mängus, kui ta peaks jälle võimaluse saama.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.