main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Poodiumil paremal. Erakogu

Poodiumil paremal. Erakogu

Judoka Sander Brõsov maadles end Taanis pronksile

Kategooriad: Judo
Autor: Alver Kivi
10.02.2020
21:40

Saaremaa spordikooli judokad käisid Taanis võistlemas Danish Openil, kus Sander Brõsov võitis pronksmedali.

Treener Marko Kesküla ütles, et võistlemas käisid spordikooli õpilased Kirke Medri, Artur Medri, Sander Brõsov ja Marileen Koltšuk. Laupäeval olid U18 vanusegrupis võistlemas Kirke Medri ja Artur Medri. Mõlemad langesid kahjuks kahe järjestikuse kaotusega välja ja nende jaoks oli võistlus läbi.

Sander Brõsov võistles laupäeval samuti U18 vanusegrupis kehakaalus -73 kg ning pidi endast 3 aastat vanemate ja veidi raskemate noormeeste konkurentsis leppima 2 kaotusega ja selleks päevaks oli temagi jaoks võistlus läbi.

Pühapäeva alustas U15 vanusegrupi kehakaalus +57 kg Marileen Koltšuk, kes oma esimese kohtumise kaotas ja seejärel kohe järgmise võitis ipponi väärilise heitega. Kuid järgmised kaks kohtumist pidi paraku kaotama.

Samuti U15 vanusegrupi kehakaalus +66 kg alustas Sander Brõsov kinnihoidmistehnikaga saavutatud võiduga. Ta pidas maha veel kaks väga rasket kohtumist, kuid kahjuks pidi mõlemal korral leppima kaotusega. Meie parimana saavutas Sander Brõsov lõpuks kolmanda koha!

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.