main banner
Saaremaa Spordisõber logo
Itaalia klubiga liitunud Karli Allik alustas võidukalt MVP tiitliga

Kategooriad: Võrkpall
Autor: Alver Kivi
06.11.2023
06:34

Eesti võrkpallikoondise nurgaründaja Karli Allik siirdus tänavuseks hooajaks Iisraeli kõrgliiga klubisse Hapoel Mate-Asher, kuid riigis alanud sõja tõttu seal mängimisest ta loobus ja nüüd lõi 27-aastane saarlane käed Itaalia esiliigaklubi Kemas Lampiel Santa Crocega.

Eelmisel hooajal Serie A2-s neljandana koha saanud Santa Crocega on tänavu saanud neljast mängust vaid kaotused ja sellega ollakse 14 võistkonna konkurentsis viimasel kohal. Alliku liitumisega loodab klubi pöörata uue lehekülje, leida enesekindlust ja rahulikkust järgmiste raskete kohustuste ees.

Kemas Lampiel Santa Croce otsis sportlast, kellel oleks juba märkimisväärne kogemuste tase ning kes oleks valmis koheselt edusse panustama. Alliku lisandumine annab treener Bullerile rohkem lahendusi nurgaründajate vallas.

Karli Alliku esimeses kohtumises uue koduklubi eest alistati Sieco Service Ortona 3:1 (25:19, 25:15, 23:25, 28:26). Meeskond kogub 3 esimest punkti. Klubi annab enda ülevaates teada, et saavutati hindamatu võit.

Kasvõi numbrilises mõttes on vaieldamatu, et Karli Alliku mõju oli kohe laastav – kohtumise MVP, 22 punkti ja 5 serviässa ning seda kõike pärast paari treeningut meeskonnaga.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.