Grete Gull tõi Saaremaale esimese ITF võidu

Kategooriad: Tennis
25.09.2020
18:01

Tondiraba Tennisekeskuses mängitud ITF juunioride neljanda kategooria turniiril Tallinn Open, sai Grete Gull koos Viktoria Kleer Kliimandiga neidude paarismängus esikoha ning tõi sellega Saaremaale läbi aegade esimese ITF juunioride turniirivõidu.

„Väga äge,“ rõõmustas Grete Gull. „Enam-vähem enda taseme mängisin välja. Meil kokkumäng sobis päris hästi, teineteise mõistmine oli ka hea ja võib-olla mängime tulevikus veel koos. Mulle paarismäng sobib, sest siis on teine ka kõrval.“

Paarismängus võitis Grete Gull koos Viktoria Kleer Kliimandiga avaringis Mariela Pluutus – Laura Rahneli 6:3, 6:4, siis veerandfinaalis Stella Remander – Liisa Varul 6:3, 6:4 ning poolfinaalis oldi 7:5, 4:6 (10:8) paremad vene-läti paarist Anastasia Grechkin – Sabine Rutlauka.

Finaalis tulid vastu leedulanna Klaudya Bubelite ja Anet Angelika Koskel, keda võideti 6:2, 3:6, 10:6. „Oleks võinud paremini minna tõdes,“ Grete Gull. „Teise geimi alguses ja lõpus jäin pisut magama, aga tie breakis olime õnneks pisut kindlamad. Muidu oli täitsa tasavägine mäng kogu aeg.“

Üksikmängus kaotas Grete Gull aga juba avamängus Desire Pärnale 2:6, 4:6. „See oli päris halb mäng,“ lausus neiu. „Esimeses geimis ei saanud ma üldse midagi tehtud ja kuigi teine oli pisut parem, siis parandamise ruumi on.“