Meeskond tervitas isaks saanud Amor Luupi. Alver Kivi
Hooajaks valmistuv FC Kuressaare meeskond kohtus Tallinnas Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängitava Taliturniiri viimases kohtumises FC Elvaga ja võitis 4:0.
“Olime mängus domineerivamaks pooleks,” rääkis peatreener Jan Važinski. “Mingitel hetkedel lubasime ka neil palli hoida, aga kui võrrelda sügiseste üleminekumängudega, siis polnud mõlemal poolel pinget ja mängiti ründavat jalgpalli.”
Esimesel poolajal viisid Kure 2:0 juhtima Rasmus Saar ja Märten Pajunurm, teise lõpus lisasid Karl Ivar Maar ja Silver Alex Kelder veel kaks. “Elva andis meile palju ruumi ja me oleks pidanud seda paremini ära kasutama,” rääkis Jan Važinski.
“Aga meeldib, et meie uutel meestel läheb kohanemine hästi. Magnus Karofeld juhendab tagant hästi, Rauno Tutk mängis 60 minutit korraliku tasemega, Märten Pajunurm andis kaitsele palju juurde ning Silver Alex Kelder lõi värava ja andis väravasöödu.”
Jan Važinski lisas, et meeskonna mängus andis siiski veel tunda see, et treenitakse jätkuvalt suurte koormustega ja vajalikku värskust veel ei ole. “Aga töö käib ja püüame vigu parandada,” lausus ta.
Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.
Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.