30.12.2021
19:50

Saare maakonna 2021. aasta parimad sportlased selgusid kolme kategooria (spordiklubid, rahvas ja spordikomisjonid) hääletustulemuste teel. Naistest on parim lukumaadleja Liisi Vaht.

Aasta naissportlane on jiu-jitsuga tegelev Liisi Vaht 27 (10+9+8) punktiga. Talle järgnesid võrkpallur Nette Peit 24 (9+5+10), võrkpallur Cristin Lepp 23 (5+10+8), golfar Karola Soe 21 (7+6+8),  jalgpallur Kristina Teern 19,5 (6+8+5,5) ja võrkpallur Eliisa Peit 14,5 (8+1+5,5) punktiga.

Liisi Vaht sai Euroopa meistrivõistlustel jiu-jitsu täiskasvanute klassis 4. koha, Abu Dhabi Grand Slami kuni 55 kg 1. koha, Euroopa parim sportlane 2021 jiu-jitsus.

Eesti võrkpalli rahvusnaiskonna liige Nette Peit tuli Tallinna naiskonnaga meistriks Balti liigas ja Eesti meistrivõistlustel.

Rannavolle, võrkpalli ja petanki mängija Cristin Lepp sai esikoha Coolbet Suvevolle vabariiklikul võistlusel, Saare maakonna meistri- ja karikavõistlustel rannavolles ja üliõpilaste meistrivõistlustel võrkpallis ning maakonna meistrivõistlustel petankis.