main banner
Saaremaa Spordisõber logo




Kristina Teern. FC Flora

Kristina Teern valiti Itaalias mängu parimaks

Kategooriad: Jalgpall
Autor: Alver Kivi
26.01.2026
08:28

Catania alistas naiste jalgpalli Serie C-s koduväljakul 2:0 Colleferro naiskonna, skoori avas Teern ning teise värava lõi Lillemäe. Tuttocampo leht nimetas Teerni ühtlasi mängu parimaks, vahendab soccernet.

Kolme eestlanna – Catania ridadesse kuulub ka Liselle Palts – koduklubi on oma tsooni liider, edestades lähimat jälitajat Abateset ühe punktiga. Eestlannade trio on nüüd pidanud Catania eest neli mängu, eelmises voorus kübaratrikiga hakkama saanud Teernile oli tegu neljanda ning Lillemäele esimese väravaga uue klubi särgis.

Share


Portaal on valminud Kohaliku omaalgatuseprogrammi toel
Toetajad:
Kuressaare

Tule meie meeskonda!

Ootame oma meeskonda inimest, kes armastab sporti. Pakume võimalust teha samm spordiajakirjandusse ja hakata portaalis saaremaasport.ee vahendama maakonna sportlaste tegemisi. Väike samm võib viia suureni. Kui oled huvitatud võta ühendust telefonil 56 47 39 60.

Ootame oma meeskonda inimest, kes soovib ja oskab tegeleda reklaamimüügiga. Kui oled huvitatud, siis portaal saaremaasport.ee on just sinu jaoks. Võta ühendust telefonil 56 47 39 60.